Sojusz Lewicy Demokratycznej

Opis

Doktor nauk politycznych. Ukończył stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim (1999 r.) oraz Studium Bezpieczeństwa Narodowego UW (1999 r.). Wykładowca akademicki i adiunkt w Instytucie Stosunków Międzynarodowych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ekspert z zakresu stosunków międzynarodowychW pracy naukowej zajmuje się problematyką wschodnią, zwłaszcza polityką zagraniczną Rosji. Autor oraz redaktor naukowy szeregu publikacji nt. stosunków międzynarodowych, zwłaszcza dotyczących polityki zagranicznej Rosji, a także „wschodniego wymiaru” Unii Europejskiej.

Członek SLD, a wcześniej SdRP; przewodniczący SLD Warszawa-Mokotów, wiceprzewodniczący Rady Warszawskiej SLD, członek Rady Mazowieckiej SLD, sekretarz zespołu ds. międzynarodowych SLD.

W mokotowskim samorządzie działa od 1998 r. Współpracuje z licznymi środowiskami lokalnymi. Członek Stowarzyszenia „Rzeczpospolita Obywatelska”. Przewodniczący SLD Mokotów, członek zarządu SLD Warszawa.

Radny Dzielnicy Mokotów od 1998 r do 2014 r. W l. 2006-2010 przewodniczący Rady Dzielnicy. współpracuje z pozarządowymi i środowiskami lokalnymi. Za swoją aktywność uhonorowany odznaczeniami przyznanymi przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, Polski Związek Emerytów i Rencistów. Jego dewizą jest otwartość na ludzi i ich problemy.

Kontakt

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem